Тернівка. Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр м. Тернівка" Тернівської міської ради Дніпропетровської області

Сторінка логопеда

Вчитель-логопед

Парака Діна Віталіївна

Вчитель-логопед ІРЦ:

1. Проводить комплексну оцінку мовленнєвої діяльності дитей за участі батьків (одного з батьків) або законних представників дитини.
  2. Забезпечує педагогічний супровід та надання корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами (далі ООП), які перебувають на обліку в ІРЦ, шляхом проведення індивідуальних та групових занять.
  3.  Надає консультації та взаємодіє з педагогічними працівниками закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та інших закладів освіти з питань організації інклюзивного навчання.
  4. Надає методичну допомогу педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та інших закладів освіти  батькам дітей з ООП потребами щодо особливостей організації надання корекційно-розвиткових послуг таким дітям.
  5. Надає консультативну та психологічну допомогу, проводить бесіди з батьками дітей з ООП з метою формування позитивної мотивації щодо розвитку таких дітей.
  6. Здійснює інформаційно-просвітницьку діяльність шляхом проведення конференцій, семінарів, засідань за круглим столом, тренінгів, майстер-класів з питань організації надання корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами.
  7. Дотримується педагогічної етики, поважає гідність працівників, дітей та їхніх батьків.